Myslete na budoucnost a investujte pravidelně 

Vývoj hodnoty investičních profilů TEMPO

 

Proč AXA?

  • Pobočky po celé republice
  • Finanční plán na míru
  • Jednoduše z domova

Investiční profil | Tempo

Investuje ve správném Tempu a vytvořte si prostředky k splnění vašich cílů

Program Tempo nabízí 4 přednastavené investiční strategie

Zastoupení podílových fondů AXA v jednotlivých investičních profilech:

Fond Profily
Defenzivní Progresivní Růstový Akciový
AXA CZK Konto 40 % 15 %    
AXA CEE Dluhopisový fond 30 % 20 %    
AXA CEE Akciový fond   15 %   25 %
AXA Realitní fond     10 % 10 %
AXA Selection Global Equity 10 % 15 % 35 % 30 %
AXA Selection Emerging Equity   10 % 15 % 25 %
AXA Selection Opportunities 20 % 25 % 20 % 10 %
AXA Small Cap Portfolio     20 %  

Defenzivní profil:

Konzervativní laděné portfolio, které se skládá ze 75% - 80% z dluhopisových investic a nástrojů peněžního trhu, zbývající část tvoří světové akcie a komoditní investice. Skládá se z fondů AXA CZK Konto, AXA CEE Dluhopisový fond, AXA Selection Global Equity, AXA Selection Opportunities.

Progresivní profil:

Optimální vybalancované portfolio, které se skládá z 40% - 50% z dluhopisových investic a nástroje peněžního trhu, zbývající část tvoří akcie zejména střední Evropy, světové akcie včetně rozvíjejících se trhů a komodity. Skládá se z fondů AXA CZK Konto, AXA CEE Dluhopisový fond, AXA CEE Akciový fond, AXA Selection Global Equity, AXA Selection Emerging Equity, AXA Selection Opportunities.

​Růstový profil:

Výrazně diverzifikované portfolio růstových trendů, jehož potenciál spočívá ve světových akcích rozvinutých zemí, jejichž významnou část tvoří akcie společností s nízkou a střední tržní kapitalizací (small & mid caps). Dále jsou v portfoliu zastoupeny akcie firem působících na rozvíjejících se trzích, realitní akcie a jako doplněk komodity a tzv. high yield dluhopisy. Skládá se z fondů AXA Selection Opportunities, AXA Selection Global Equity, AXA Realitní fond, AXA Selection Emerging Equity, AXA Small Cap Portfolio.

Akciový profil:

Velmi dynamické portfolio, jehož téměř 100% portfolia tvoří akcie z celého světa, přičemž více než polovinu akcie rozvíjejících se trhů včetně střední Evropy. Portfolio s vysokým výnosovým potenciálem a tomu odpovídajícím rizikem. Skládá se z fondů AXA CEE Akciový fond, AXA Realitní fond, AXA Selection Global Equity, AXA Selection Emerging Equity, AXA Selection Opportunities.

Změna investičního profilu

V případě, že byste se rozhodli změnit svůj investiční profil, stačí vyplnit dokument Změna parametrů smlouvy - Tempo, který zašlete na naši kontaktní adresu, případně změnu provedete na pobočce, prostřednictvím vašeho finančního zprostředkovatele nebo prostřednictvím svéhjo osobního účtu Moje AXA. Změnu můžete provést pouze v případě, že jste uhradili celý dohodnutý vstupní poplatek.

Vítejte v investiční společnosti AXA | 292 292 292 | facebook-(3).png

AXA Health Keeper 

  • appStore.png
  • googlePlay.png

AXA VE SVĚTĚ  

  • AXA.com