Kdo jsme | Profil společnosti

AXA investiční společnost a.s.

Věnujeme vám komplexní odbornou péči vycházející z našeho globálního zázemí.

Naší klíčovou aktivitou je obhospodařování podílových fondů a vytváření investičních programů šitých na míru potřebám našich klientů. Zároveň obhospodařujeme institucionální portfolia v rámci skupiny AXA.

V České republice je investiční činnost skupiny AXA reprezentována AXA investiční společností, a.s. a na Slovensku pak její organizační složkou. Investiční společnosti sdílí etické zásady a kontrolní mechanismy fungující v rámci celé skupiny AXA a především její strategické vize v pohledu na kapitálový trh, které promítá do obhospodařování majetku svých zákazníků. Na úrovni jednotlivých produktů využívá specializaci expertních týmů na konkrétní regiony, třídy aktiv nebo sektory.

O společnosti

V roce 1992 vstoupila na český trh společnost Credit Suisse First Boston. Tato společnost položila základy investičního bankovnictví v ČR a stala se zakládajícím členem Burzy cenných papírů Praha. Mezi lety 1992–1995 začala pod touto investiční bankou působit společnost Credit Suisse Asset Management. V roce 2006 společnost již pod názvem Winterthur Asset Management (Praha) a.s. obdržela povolení ČNB k činnosti investiční společnost a po akvizici skupiny Winterthur skupinou AXA byla následně přejmenována na AXA investiční společnost a.s. V současné době jsme úspěšným obhospodařovatelem aktiv na českém trhu a řádným členem Asociace pro kapitálový trh (www.akatcr.cz).

Vítejte v investiční společnosti AXA | 292 292 292 | facebook-(3).png

AXA Health Keeper 

  • appStore.png
  • googlePlay.png

AXA VE SVĚTĚ  

  • AXA.com